Sejmik Województwa Podkarpackiego
Dariusz Sobieraj
Dariusz Sobieraj - Blisko Ludzkich Spraw

Najcenniejszą wartością dla mnie jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Z tego powodu wybrałem taką, a nie inną drogę – zawód lekarza. Zawód trudny, często wymagający poświęceń, ale przede wszystkim dający mi wiele osobistej satysfakcji. Tą wartością kieruję się również w mojej działalności społecznej. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu poznałem potrzeby mieszkańców naszego regionu oraz wiem, jak skutecznie działać, aby je zrealizować.

 

Moja działalność lekarska i społeczna jest moim powołaniem. Powołaniem do pomocy ludziom.

Podziękowania dla Mieszkańców Krościenka Wyżnego oraz życzenia świąteczne dla Czytelników czasopisma
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Mieszkańcom Krościenka, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych do sejmiku wojewódzkiego, dzięki czemu mogłem ponownie uzyskać mandat radnego. Dziękuję za okazaną życzliwość, zaufanie oraz wszelkie gesty dobrej woli.
Relacja z IV Podkarpackich Warsztatów Endoskopowych
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z materiałem filmowym z IV Podkarpackich Warsztatów Endoskopowych, które zostały przeprowadzone 20 października br w Wojewódzkim Szpitalu im. Jana Pawła II w Krośnie.
Podziękowania dla Mieszkańców Podkarpacia za okazane zaufanie
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Mieszkańcom południowego Podkarpacia, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych do sejmiku wojewódzkiego. Niezmiernie mnie cieszy tak duże poparcie społeczne z Państwa strony - dzięki temu czuję, że to co robiłem przez ostatnie 4 lata było słuszne i potrzebne. Państwa poparcie jest dla mnie nie tylko oznaką zaufania, którym mnie obdarzyliście, ale przede wszystkim ogromnym zobowiązaniem do wypełnienia, które na siebie przyjmuję. Dlatego deklaruję, że w kolejnej kadencji będę ze zdwojoną siłą działał, aby zrealizować założone sobie w kampanii wyborczej cele: dalszy rozwój podkarpackiej służby zdrowia, wsparcie rodzin w szczególności wielodzietnych, rozwój infrastruktury drogowej i kolejowej w południowej części województwa, a także rozwój lokalnego przemysłu i biznesu, który przełoży się na tworzenie nowych miejsc pracy.
< 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / >
Spot wyborczy - Dariusz Sobieraj - kandydat do Sejmiku wojewódzkiego - lista nr 1 poz. 1
Spot wyborczy Dariusza Sobieraja - Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego
SPOT WYBORCZY DARIUSZA SOBIERAJA
III Warszataty Endoskopowe w Wojewódzkim Szpitalu w Krośnie
Innowacyjne zabiegi laparoskopii
110-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Haczowie (powiat brzozowski)
IX Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle (powiat jasielski)
Działalność społeczna