Sejmik Województwa Podkarpackiego
Dariusz Sobieraj
Dariusz Sobieraj - Blisko Ludzkich Spraw

Najcenniejszą wartością dla mnie jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Z tego powodu wybrałem taką, a nie inną drogę – zawód lekarza. Zawód trudny, często wymagający poświęceń, ale przede wszystkim dający mi wiele osobistej satysfakcji. Tą wartością kieruję się również w mojej działalności społecznej. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu poznałem potrzeby mieszkańców naszego regionu oraz wiem, jak skutecznie działać, aby je zrealizować.

 

Moja działalność lekarska i społeczna jest moim powołaniem. Powołaniem do pomocy ludziom.

Dzień Pracownika Służby Zdrowia - 10 października 2014 r.
10 października 2014 roku w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbyła się Gala z Okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia. Organizatorami wydarzenia był Wojewódzki Szpital Podkarpacki we współpracy z Fundacją „Czyń Dobro, Mimo Wszystko”. Patronat medialny sprawowały Super Nowości.
Dariusz Sobieraj - kandydat do Sejmiku Wojewódzkiego. Proszę o Państwa głos!
Cztery lata temu, zwróciłem się do Państwa z prośbą o głos na moją kandydaturę w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Dzięki Państwa wsparciu, w 2010 r. uzyskałem mandat radnego wojewódzkiego. Dziś, w przeddzień kolejnych wyborów samorządowych, chciałbym przedstawić efekty mojej działalności w tym czasie. Uważam to za swój obowiązek jako radnego mijającej kadencji, a także osoby, której Państwo zaufaliście.
Okręgowa Konwencja Wyborcza PSL w Krośnie - 18.10.
Pod hasłem RODZINA I SAMORZĄD TRWAŁYM FUNDAMENTEM ROZWOJU POLSKI w Krośnie odbywa się okręgowa konwencja wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego. W spotkaniu w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej uczestniczy kilkudziesięciu działaczy i sympatyków tej partii. Wśród gości jest m.in. Małgorzata Marcińska z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
< 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / >
Ładuję kanał youtube...
110-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Haczowie (powiat brzozowski)
IX Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle (powiat jasielski)
Działalność społeczna
Działalność społeczna 2