Sejmik Województwa Podkarpackiego
Dariusz Sobieraj
Dariusz Sobieraj - Blisko Ludzkich Spraw

Najcenniejszą wartością dla mnie jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Z tego powodu wybrałem taką, a nie inną drogę – zawód lekarza. Zawód trudny, często wymagający poświęceń, ale przede wszystkim dający mi wiele osobistej satysfakcji. Tą wartością kieruję się również w mojej działalności społecznej. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu poznałem potrzeby mieszkańców naszego regionu oraz wiem, jak skutecznie działać, aby je zrealizować.

 

Moja działalność lekarska i społeczna jest moim powołaniem. Powołaniem do pomocy ludziom.

Jubileusz 110 - lecia powstania jednostki OSP Haczów  oraz poświęcenie i przekazanie nowego samochodu ratowniczo - gaśniczego.
W dniu 14 września br w Haczowie odbył się jubileusz 110-lecia powstania jednostki OSP Haczów w trakcie którego poświęcono i przekazano jednostce OSP nowy wóz strażacki.
Kolejne terminy akcji prozdrowotnej
W nadchodzący weekend tj. 13 i 14 września zielone namioty Dariusza Sobieraja staną na rynku w Korczynie. Akcja będzie prowadzona w trakcie uroczystości Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Korczyna - Prządki 2014. Zapraszamy Mieszkańców na pomiary ciśnienia i poziomu cukru. Wszystkie badania są bezpłatne. Kolejna akcja jest planowana w przyszłą niedzielę tj. 21 września w Zagórzu. Szczegóły akcji podamy już wkrótce!
< 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / >
Ładuję kanał youtube...
Działalność społeczna
Działalność społeczna 2
W pracy
Dyplomy i wyróżnienia