Sejmik Województwa Podkarpackiego
Dariusz Sobieraj
Dariusz Sobieraj - Blisko Ludzkich Spraw

Najcenniejszą wartością dla mnie jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Z tego powodu wybrałem taką, a nie inną drogę – zawód lekarza. Zawód trudny, często wymagający poświęceń, ale przede wszystkim dający mi wiele osobistej satysfakcji. Tą wartością kieruję się również w mojej działalności społecznej. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu poznałem potrzeby mieszkańców naszego regionu oraz wiem, jak skutecznie działać, aby je zrealizować.

 

Moja działalność lekarska i społeczna jest moim powołaniem. Powołaniem do pomocy ludziom.

Patronat honorowy nad Mistrzostwami Podkarpacia drużyn amatorskich w Brzozowie
Pod patronatem honorowym Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Dariusza Sobieraja Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki zorganizowało 2 sierpnia Mistrzostwa Podkarpacia drużyn amatorskich.
Akcji medycznej
Przez kolejne weekendy czerwca i lipca była kontynuowana akcja prozdrowotna "Zadbaj o swoje zdrowie!". Kolejne osoby miały okazję skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. W niedzielę 29 czerwca namiot doktora Dariusza Sobieraja zagościł na Podkarpackim Miodobraniu w Kołaczycach oraz Niebocku.
Czterdziestolatek czyli 40 lat minęło…  Jaśliski Jubileusz
W niedzielę 13 lipca 2014 r., na stadionie w Jaśliskach odbył się jubileusz 40-lecia klubu Ludowego Klubu Sportowego Jasiołka Jaśliska. Od niedawna klub zyskał sponsora i historyczną nazwę uzupełniono o INWENTECH (nazwa firmy). Obchody jubileuszu zapoczątkowała o godzinie 13.30 uroczysta gala, na której zasłużeni działacze klubu odebrali odznaczenia za działalność w klubie, z rąk prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierza Grenia oraz Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie Jana Ciupki.
< 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 >
Ładuję kanał youtube...
Działalność społeczna
Działalność społeczna 2
W pracy
Dyplomy i wyróżnienia