Sejmik Województwa Podkarpackiego
Dariusz Sobieraj
Dariusz Sobieraj - Blisko Ludzkich Spraw

Najcenniejszą wartością dla mnie jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Z tego powodu wybrałem taką, a nie inną drogę – zawód lekarza. Zawód trudny, często wymagający poświęceń, ale przede wszystkim dający mi wiele osobistej satysfakcji. Tą wartością kieruję się również w mojej działalności społecznej. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu poznałem potrzeby mieszkańców naszego regionu oraz wiem, jak skutecznie działać, aby je zrealizować.

 

Moja działalność lekarska i społeczna jest moim powołaniem. Powołaniem do pomocy ludziom.

Podziękowania dla Mieszkańców Podkarpacia za udział w wyborach
Szanowni Państwo, chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim Mieszkańcom Podkarpacia, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych 2014.
“Bycie samorządowcem daje mi możliwość wsłuchiwania się w potrzeby ludzi”. Rozmowa z Dariuszem Sobierajem, lekarzem, obecnie Wiceprzewodniczącym Sejmiku, kandydatem do Sejmiku w kolejnej kadencji.
Mój program wyborczy
Dzięki pracy lekarza oraz doświadczeniu samorządowemu zdobytemu podczas 16 lat pełnienia funkcji radnego Powiatu Krośnieńskiego i Sejmiku Podkarpackiego, poznałem problemy i potrzeby mieszkańców Podkarpacia. Wiem również, jak skuteczne działać, aby je realizować. Chciałbym kontynuować działalność samorządową przede wszystkim w dziedzinie zdrowia publicznego, by nowoczesne osiągnięcia medycyny były dostępne dla wszystkich na równych zasadach. Podkarpacka służba zdrowia musi być sprawna i wydolna. Będę w dalszym ciągu walczył o pozyskanie funduszy na rozwój szpitali publicznych w Krośnie, Brzozowie, Jaśle i Sanoku, na wyposażanie ich w nowoczesny, wysokospecjalistyczny sprzęt, co przyczyni się do lepszej jakości usług medycznych świadczonych Mieszkańcom naszego Regionu. Za szczególnie ważne swoje zadanie, uważam skrócenie czasu dostępu pacjentów do procedur leczenia onkologicznego.
< 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / >
Spot wyborczy - Dariusz Sobieraj - kandydat do Sejmiku wojewódzkiego - lista nr 1 poz. 1
Spot wyborczy Dariusza Sobieraja - Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego
SPOT WYBORCZY DARIUSZA SOBIERAJA
III Warszataty Endoskopowe w Wojewódzkim Szpitalu w Krośnie
Innowacyjne zabiegi laparoskopii
110-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Haczowie (powiat brzozowski)
IX Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle (powiat jasielski)
Działalność społeczna